AGENCJA TAŃCA SPINO - projekt folderu

Oferta stworzona dla Pauliny i Alisy łączy w sobie prostotę, czytelność i świeżość, a efekt ten został osiągnięty dzięki zastosowaniu białego tła oraz świeżych i energicznych kolorów znanych z logotypu Agencji Tańca Spino. Aby nadać ich ofercie przyjaznego charakteru postanowiłem wykorzystać drewnianą teksturę w tle, fotografie stylizowane na odbitki z popularnego Polaroida oraz portrety dziewczyn w unikatowej czołówce projektu, która doskonale nadaje się do zastosowania i powielania we wszelkiego rodzaju mediach lub w prasie.

Projekt uzupełniłem ogromną ilością fotografii z imprez i eventów w których uczestniczyły i współorganizowały Paulina i Alisa, co doskonale uzupełnia przekaz ich prezentacji oraz ukazuje skalę i różnorodność proponowanej przez nie oferty.

Dość odważnym pomysłem było przygotowanie wizytówek ze zdjęciami Pauliny i Alisy. Każda z nich otrzymała spersonalizowany projekt dzięki któremu z całą pewnością prezentowana przez nie oferta na długo pozostanie w pamięci ich Klientów.